Murdar bunăstare Mult noroc antrenor polo oradea cseh Mechanically Publicitate accident vascular cerebral

Echipa de polo CSM Oradea a demarat pregătirile: Ambiții mari la ceas de  start - BIHON
Echipa de polo CSM Oradea a demarat pregătirile: Ambiții mari la ceas de start - BIHON

Antrenorul campioanei la polo CSM Oradea a fost demis după ce a câștigat  cinci titluri naționale consecutive
Antrenorul campioanei la polo CSM Oradea a fost demis după ce a câștigat cinci titluri naționale consecutive

Calendar competitional 2013 - Federaţia Română de Polo

Champions League: Jug se impune in reeditarea finalei de anul trecut – H2O  polo - hold your breath
Champions League: Jug se impune in reeditarea finalei de anul trecut – H2O polo - hold your breath

POLO. Antrenorul Cristi Goina: "Am convocat 12 orădeni la naţionala U17" |  Digi24
POLO. Antrenorul Cristi Goina: "Am convocat 12 orădeni la naţionala U17" | Digi24

Poloiștii tricolori au câștigat turneul de la Oradea. Cine este vinovat  pentru neglijarea reprezentativei? - BIHON
Poloiștii tricolori au câștigat turneul de la Oradea. Cine este vinovat pentru neglijarea reprezentativei? - BIHON

Noi victorii pentru CSM Oradea, Steaua si Corona Sp Stud., Dinamo trece la  scor de CSM Tg Mures – H2O polo - hold your breath
Noi victorii pentru CSM Oradea, Steaua si Corona Sp Stud., Dinamo trece la scor de CSM Tg Mures – H2O polo - hold your breath

Poloiștii de la Politehnica Cluj au câștigat medalia de aur la Campionatul  Mondial Masters din Coreea de Sud - FOTO - Ştiri de Cluj
Poloiștii de la Politehnica Cluj au câștigat medalia de aur la Campionatul Mondial Masters din Coreea de Sud - FOTO - Ştiri de Cluj

Complexul Turistic de Natatie Târgoviște

POLO Oradea
POLO Oradea

Dinamo noua campioana nationala la Juniori I – H2O polo - hold your breath

Crişul Oradea, la un pas de câştigarea Cupei Federaţiei Române de Polo la  copii – Oradea in direct
Crişul Oradea, la un pas de câştigarea Cupei Federaţiei Române de Polo la copii – Oradea in direct

Crișul Oradea, pe podium la polo juniori II - BIHON

mai 9, 2017 – Polo Oradea

Noul antrenor al echipei de polo a Oradiei: "Cred ca era timpul..."

Corona Sportul Studentesc a castigat primul meci din finala pentru bronz:  14-10 cu Dinamo. – H2O polo - hold your breath
Corona Sportul Studentesc a castigat primul meci din finala pentru bronz: 14-10 cu Dinamo. – H2O polo - hold your breath

Polo: CSM Oradea a pierdut cu 4-12 meciul 4 al finalei cu Steua si...