Relaţie sărăcie Imbatate clasament baschet slovacia încărcătură Sănătos Locație

Baschet masculin: U-Banca Transilvania Cluj, la prima înfrângere în acest  sezon al Ligii Naţionale | AGERPRES • Actualizează lumea.
Baschet masculin: U-Banca Transilvania Cluj, la prima înfrângere în acest sezon al Ligii Naţionale | AGERPRES • Actualizează lumea.

Naționala de baschet își află adversarii din FIBA Eurobasket 2025

Baschet feminin: Belarus, Belgia, Franţa şi Serbia, calificate direct în  sferturile de finală ale Eurobasket 2021 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Baschet feminin: Belarus, Belgia, Franţa şi Serbia, calificate direct în sferturile de finală ale Eurobasket 2021 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tricolorii se pregatesc pentru FIBA U18 European Challengers 2021 de la  Levice
Tricolorii se pregatesc pentru FIBA U18 European Challengers 2021 de la Levice

Baschet: Echipa feminină de tineret a României a obţinut locul 2 la FIBA  U20 Women's European Challengers
Baschet: Echipa feminină de tineret a României a obţinut locul 2 la FIBA U20 Women's European Challengers

LOT LNBM - CSM Târgu Jiu

Romania s-a clasat pe locul 7 la FIBA U20 European Challengers 2021 de la  Sopron
Romania s-a clasat pe locul 7 la FIBA U20 European Challengers 2021 de la Sopron

TOP 16 al Euroligii de baschet: Ce echipă este lider în clasament | PUBLIKA  .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
TOP 16 al Euroligii de baschet: Ce echipă este lider în clasament | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Baschet masculin: SCM Timişoara - KK Rogaska,... | News.ro

Lungu, Șomăcescu și Lăpuște au contribuit la aproape 80% din punctele  României în duelul cu Slovacia - Baschet.ro | Totul despre Baschet
Lungu, Șomăcescu și Lăpuște au contribuit la aproape 80% din punctele României în duelul cu Slovacia - Baschet.ro | Totul despre Baschet

EYBL Junior: Dinamo a câștigat trei meciuri în cadrul turneului din Slovacia  - Baschet.ro | Totul despre Baschet
EYBL Junior: Dinamo a câștigat trei meciuri în cadrul turneului din Slovacia - Baschet.ro | Totul despre Baschet

Alt eșec pentru naționala de baschet masculin: 72-84 cu Bulgaria

Donbaschet USM şi UASM au încheiat anul în fruntea clasamentului | IPN

In memoriam, Cupa Nicușor Marcu la baschet! • Alba Sport

România a fost învinsă de Slovacia la FIBA U18 European Challenger - United  Hoops România
România a fost învinsă de Slovacia la FIBA U18 European Challenger - United Hoops România

Baschet masculin: U-BT Cluj, la a 11-a victorie consecutivă în campionat |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Baschet masculin: U-BT Cluj, la a 11-a victorie consecutivă în campionat | AGERPRES • Actualizează lumea.

Baschet - stiri din baschetul romanesc si international, rezultate,  meciuri, clasament NBA - Digi Sport | Pagina 8 din 73
Baschet - stiri din baschetul romanesc si international, rezultate, meciuri, clasament NBA - Digi Sport | Pagina 8 din 73

Meci decisiv in Slovacia pentru calificarea la FIBA EuroBasket 2021  Qualifiers
Meci decisiv in Slovacia pentru calificarea la FIBA EuroBasket 2021 Qualifiers

Încă un eșec la baschet feminin U20: România – Slovacia 50-53 — Info Mureș

Baschet international Juvenil - United Hoops România

Baschet: Germania a câştigat FIBA 3x3 Women's Series Final; România s-a  clasat pe locul 6 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Baschet: Germania a câştigat FIBA 3x3 Women's Series Final; România s-a clasat pe locul 6 | AGERPRES • Actualizează lumea.

România, locul 7 la CE de tineret organizat la Piteşti la baschet masculin  » "Tricolorii" au învins Olanda, 71-62
România, locul 7 la CE de tineret organizat la Piteşti la baschet masculin » "Tricolorii" au învins Olanda, 71-62

România a învins Suedia și joacă pentru calificare la Eurobasket 2015 cu  Letonia, în direct la Digi Sport
România a învins Suedia și joacă pentru calificare la Eurobasket 2015 cu Letonia, în direct la Digi Sport

Campioana U BT Cluj debutează în grupele EuroCup la baschet masculin. Alte  trei echipe vor juca în grupele FIBA Europe Cup
Campioana U BT Cluj debutează în grupele EuroCup la baschet masculin. Alte trei echipe vor juca în grupele FIBA Europe Cup