admirație goliciune Simplitate dam un gol la pauza Impuls Morcov tunel

Încă un antrenor din Liga 1, la un pas de demitere? ”Eu sunt singurul  vinovat. Nu renunţ, dar decizia e la conducători. Dacă dăm trei goluri,  luăm patru”
Încă un antrenor din Liga 1, la un pas de demitere? ”Eu sunt singurul vinovat. Nu renunţ, dar decizia e la conducători. Dacă dăm trei goluri, luăm patru”

Laurențiu Reghecampf, acuze la adresa jucătorilor: „Ne dăm gol singuri”. Ce  spune de ieșirea lui Dan Nistor
Laurențiu Reghecampf, acuze la adresa jucătorilor: „Ne dăm gol singuri”. Ce spune de ieșirea lui Dan Nistor

Anderlecht - FCSB 2-2. "Roș-albaștrii", care au egalat de două ori, sunt  eliminați în faza grupelor
Anderlecht - FCSB 2-2. "Roș-albaștrii", care au egalat de două ori, sunt eliminați în faza grupelor

FC Petrolul Ploiesti - 45 de minute fără gol la Chiajna! #HaiPetrolul  #PetrolulPloiesti 🟡🔵 #Ploiesti #Prahova | Facebook
FC Petrolul Ploiesti - 45 de minute fără gol la Chiajna! #HaiPetrolul #PetrolulPloiesti 🟡🔵 #Ploiesti #Prahova | Facebook

Live-text Liga 1, ora 15: Chindia Târgoviște - UTA 1-0, final - Sportarad

Florinel Coman, mesaj pentru coechipieri după FCSB – FC U Craiova 1-1:  ”Trebuie doar să dăm de gustul victoriei și va fi bine” - Fanatik.ro
Florinel Coman, mesaj pentru coechipieri după FCSB – FC U Craiova 1-1: ”Trebuie doar să dăm de gustul victoriei și va fi bine” - Fanatik.ro

Andrei Vlad, cel mai slab în FC Argeș - FCSB » Ce notă a luat după gafa  comisă la gol + cine a jucat peste media echipei
Andrei Vlad, cel mai slab în FC Argeș - FCSB » Ce notă a luat după gafa comisă la gol + cine a jucat peste media echipei

Liga Națiunilor, Final Four. Scandal după finala Spania - Franţa 1-2: "Nu  au habar de fotbal" / "VAR absurd" - Fanatik.ro
Liga Națiunilor, Final Four. Scandal după finala Spania - Franţa 1-2: "Nu au habar de fotbal" / "VAR absurd" - Fanatik.ro

Dumnezeu nu a mai vrut! Titlul visat de Gigi Becali a fost pierdut cu un gol  primit în minutul 88, după un sezon în care FCSB e campioana reușitelor în  prelungiri. Video -
Dumnezeu nu a mai vrut! Titlul visat de Gigi Becali a fost pierdut cu un gol primit în minutul 88, după un sezon în care FCSB e campioana reușitelor în prelungiri. Video -

FC Politehnica Iasi - Avantaj de un gol pentru Politehnica, după 45 de  minute. #PutemPentruPoli #UnitiVomInvinge | Facebook
FC Politehnica Iasi - Avantaj de un gol pentru Politehnica, după 45 de minute. #PutemPentruPoli #UnitiVomInvinge | Facebook

Echipa națională de fotbal a României - #HaiRomania 🇷🇴 | Facebook

FC Politehnica Iasi - Repriză fără gol. #HaiPoliIasi | Facebook

VIDEO Ilie Stan mizează pe experiență în atac: "Dăm gol cu Mutu"

Daniel Oprița, dezamăgit după Steaua - Metaloglobus

Depresie la FCSB, după eșecul cu FC Argeș: „O seară neagră! A venit când nu  trebuia” Ce l-a revoltat pe Ianis Stoica + Toate reacțiile - Playsport
Depresie la FCSB, după eșecul cu FC Argeș: „O seară neagră! A venit când nu trebuia” Ce l-a revoltat pe Ianis Stoica + Toate reacțiile - Playsport

Sepsi Sf. Gheorghe - Olimpija Ljubljana, 3-1, în turul 2 al Conference  League
Sepsi Sf. Gheorghe - Olimpija Ljubljana, 3-1, în turul 2 al Conference League

Hlistei a înscris pentru Poli Iași golul decisiv cu Metaloglobus

LIVERPOOL - BARCELONA 4-0 | Reactia eroului Wijnaldum dupa nebunia de pe  Anfield: "Am fost suparat pe Klopp" Olandezul a intrat la pauza si a marcat  doua goluri | Sport.ro
LIVERPOOL - BARCELONA 4-0 | Reactia eroului Wijnaldum dupa nebunia de pe Anfield: "Am fost suparat pe Klopp" Olandezul a intrat la pauza si a marcat doua goluri | Sport.ro

Imaginea exactă a dezastrului de la Gaz Metan: „Obiectivul nostru este să  dăm un gol” - Playsport
Imaginea exactă a dezastrului de la Gaz Metan: „Obiectivul nostru este să dăm un gol” - Playsport

Stiri despre camora | Sport.ro

Cum a profitat Oaidă de pauza provocată de COVID-19: „A picat bine”

Noua ”perlă” de la CFR Cluj! Jucătorul care a debutat cu gol în naționala  U21 îi transmite un mesaj lui Petrescu | Sport.ro
Noua ”perlă” de la CFR Cluj! Jucătorul care a debutat cu gol în naționala U21 îi transmite un mesaj lui Petrescu | Sport.ro

Poli Iași a câștigat la Dej după ce a reintrat în meci cu un penalty

Motivul pentru care Dinamo a căzut în repriza a doua cu FC U Craiova: ”E  frustrant. Nu am făcut ce am vorbit la pauză”
Motivul pentru care Dinamo a căzut în repriza a doua cu FC U Craiova: ”E frustrant. Nu am făcut ce am vorbit la pauză”

Antonio Conceicao n-a solicitat jucatorilor lui CFR Cluj sa se retraga

Cum a întors Jurgen Klopp la pauză soarta semifinalei Villarreal -  Liverpool: ”Am știut ce am făcut greșit” - Fanatik.ro
Cum a întors Jurgen Klopp la pauză soarta semifinalei Villarreal - Liverpool: ”Am știut ce am făcut greșit” - Fanatik.ro