noroi egiptean etic deplasare cluj baschet steaua orbecăi Renunțați prioritate

CSU joaca duminică în deplasare cu Steaua

Video | "U" BT Cluj - Steaua 72-76. Roș-albaștrii sunt în finala Ligii  Naționale
Video | "U" BT Cluj - Steaua 72-76. Roș-albaștrii sunt în finala Ligii Naționale

U-BT Cluj-Napoca (@UBTCluj) / Twitter

Victorie clară pentru U-BT Cluj în prima partidă cu Steaua - Baschet.ro |  Totul despre Baschet
Victorie clară pentru U-BT Cluj în prima partidă cu Steaua - Baschet.ro | Totul despre Baschet

Seria dintre Steaua și U BT Cluj-Napoca se mută la București - Baschet.ro |  Totul despre Baschet
Seria dintre Steaua și U BT Cluj-Napoca se mută la București - Baschet.ro | Totul despre Baschet

U-BT își continuă aventura în BCL, pe terenul lui Unicaja Malaga - Baschet.ro  | Totul despre Baschet
U-BT își continuă aventura în BCL, pe terenul lui Unicaja Malaga - Baschet.ro | Totul despre Baschet

CLUJ-NAPOCA - LIGA NATIONALA - BASCHET MASCULIN - U-BANCA TRANSILVANIA -  STEAUA BUCURESTI - Inquam Photos
CLUJ-NAPOCA - LIGA NATIONALA - BASCHET MASCULIN - U-BANCA TRANSILVANIA - STEAUA BUCURESTI - Inquam Photos

U-BT Cluj-Napoca învinge Steaua și este favorită pentru calificarea în  turneul final al Cupei României
U-BT Cluj-Napoca învinge Steaua și este favorită pentru calificarea în turneul final al Cupei României

Baschet Masculin : U-BT Cluj Napoca - Steaua București Live 20/03/2018 -  YouTube
Baschet Masculin : U-BT Cluj Napoca - Steaua București Live 20/03/2018 - YouTube

VIDEO | ”U” BT Cluj, campioană naţională la baschet masculin şi în 2022,  după finala cu CSO Voluntari
VIDEO | ”U” BT Cluj, campioană naţională la baschet masculin şi în 2022, după finala cu CSO Voluntari

CSA Steaua, deplasare puternică pe Cluj Arena -

BC Timișoara - Steaua București, scor 75-85, în prima etapă a Ligii  Naționale de baschet masculin
BC Timișoara - Steaua București, scor 75-85, în prima etapă a Ligii Naționale de baschet masculin

Baschet masculin: U BANCA TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA – CSA STEAUA BUCURESTI -  YouTube
Baschet masculin: U BANCA TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA – CSA STEAUA BUCURESTI - YouTube

U BT Cluj se califică neașteptat în Cupa României la baschet

CSM Galați, deplasare la Steaua - Viaţa Liberă Galaţi

Baschet masculin: Campioana U-BT Cluj a câştigat la Piteşti - Cluj24.ro

U BT Cluj, victorie în deplasare cu FC Argeş... | News.ro

Deplasare la Alba Iulia pentru baschetbaliste - "U" Cluj 1919

U-BT Cluj a tranșat în repriza secundă a returului calificarea în  sferturile Cupei - Baschet.ro | Totul despre Baschet
U-BT Cluj a tranșat în repriza secundă a returului calificarea în sferturile Cupei - Baschet.ro | Totul despre Baschet

Marcel Țenter, înainte de meciul cu Steaua: „Toate resursele noastre vor  trebui puse în joc”
Marcel Țenter, înainte de meciul cu Steaua: „Toate resursele noastre vor trebui puse în joc”

Baschet masculin: CSO Voluntari, învinsă de CSA Steaua după zece victorii  consecutive - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri
Baschet masculin: CSO Voluntari, învinsă de CSA Steaua după zece victorii consecutive - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri