Mihai Pintilii a refuzat FRF! Fostul internațional râmâne la FCSB. „A  trebuit să aleagă între oportunitate și loialitate!” | FOTO
Mihai Pintilii a refuzat FRF! Fostul internațional râmâne la FCSB. „A trebuit să aleagă între oportunitate și loialitate!” | FOTO

Gigi Becali i-a găsit înlocuitor lui Nicolae Dică! Antrenorul FCSB-ului, pe  picior de plecare după umilinţa cu Silkeborg
Gigi Becali i-a găsit înlocuitor lui Nicolae Dică! Antrenorul FCSB-ului, pe picior de plecare după umilinţa cu Silkeborg

Cea mai tare coregrafie Dinamo vs fcsb | Cea mai tare coregrafie Dinamo vs  fcsb | By Iubim 1948 Dinamo | Facebook
Cea mai tare coregrafie Dinamo vs fcsb | Cea mai tare coregrafie Dinamo vs fcsb | By Iubim 1948 Dinamo | Facebook

LiveTEXT Dinamo – FCSB (de la ora 20:00) – Echipele de start | Ziarul Profit

373 Steaua Dinamo Photos and Premium High Res Pictures - Getty Images

6 lucruri despre Super Derby-ul Steaua - Dinamo de diseara

Digisport
Digisport

Video | Dinamo - FCSB 2-1. Alb-roşiii au revenit în lupta pentru titlu,  printr-un gol din penalty, în prelungiri. Viitorul e lider
Video | Dinamo - FCSB 2-1. Alb-roşiii au revenit în lupta pentru titlu, printr-un gol din penalty, în prelungiri. Viitorul e lider

DINAMO - FCSB 1-1 | Fotbal in nisipuri miscatoare! Derby chinuit pe  National Arena, ambele goluri au venit dupa penalty-uri! Gnohere a primit  rosu direct! Toate fazele meciului | Sport.ro
DINAMO - FCSB 1-1 | Fotbal in nisipuri miscatoare! Derby chinuit pe National Arena, ambele goluri au venit dupa penalty-uri! Gnohere a primit rosu direct! Toate fazele meciului | Sport.ro

LPF a anunțat programul etapei a treia din Liga 1. Când se joacă Viitorul -  Dinamo și FCSB - CS U Craiova
LPF a anunțat programul etapei a treia din Liga 1. Când se joacă Viitorul - Dinamo și FCSB - CS U Craiova

Şi-a găsit echipă în timp record! Dat afară de Dinamo, a semnat cu altă  formaţie din Liga 1
Şi-a găsit echipă în timp record! Dat afară de Dinamo, a semnat cu altă formaţie din Liga 1

Poveștile de la Dinamo din timpul lui MIrcea Rednic sunt amuzante

Programul oficial al lui Dinamo în pauza de iarnă. Adversari importanți în  meciurile amicale
Programul oficial al lui Dinamo în pauza de iarnă. Adversari importanți în meciurile amicale

FCSB - FCSB added a new photo — with Raul Rusescu at Arena...

Dan Nistor pleacă de la Dinamo! Încă o afacere marca Negoiță: prețul de doi  lei cerut pe cel mai bun pasator
Dan Nistor pleacă de la Dinamo! Încă o afacere marca Negoiță: prețul de doi lei cerut pe cel mai bun pasator

Mi-as dori sa ajunga la FCSB, dar nu depinde de mine!" Tatal lui Denis  Dragus a jucat la Dinamo, dar vrea sa-si vada fiul la marea rivala! VIDEO |  Sport.ro
Mi-as dori sa ajunga la FCSB, dar nu depinde de mine!" Tatal lui Denis Dragus a jucat la Dinamo, dar vrea sa-si vada fiul la marea rivala! VIDEO | Sport.ro

FCSB - Dinamo - stiri echipe start rezultate video clasament derby Liga 1

Fotbal - Liga I: FCSB - Dinamo Bucuresti, scor 3-3 - ZiarMM

Răzvan Oaidă uimește după ce a fost infectat cu Covid-19: ”A fost o  perioadă dificilă, dar benefică. Am avut timp să reflectez, să-mi analizez  jocul” - Antena Sport
Răzvan Oaidă uimește după ce a fost infectat cu Covid-19: ”A fost o perioadă dificilă, dar benefică. Am avut timp să reflectez, să-mi analizez jocul” - Antena Sport

Dario Bonetti ar putea rămâne la Dinamo! De ce depinde totul | Sport.ro

Mihai Pintilii, atac violent la adresa lui Dinamo: „Au murit jucători și  nici până azi
Mihai Pintilii, atac violent la adresa lui Dinamo: „Au murit jucători și nici până azi