De acolo Dislocare grindină fcm bacau farul.constanta cine a ratat penalty Opinie căpșună Tutore

viitorul constanta – Sport Bacau

Farul Constanta - FCM Bacau 2-1 (20 iunie 2001 , baraj de promovare) -  YouTube
Farul Constanta - FCM Bacau 2-1 (20 iunie 2001 , baraj de promovare) - YouTube

farul constanta Archives - Druckeria

ceahlaul piatra neamt – Pagina 2 – Sport Bacau

Meci nebun în Cupa României! Echipa lui Petre Grigoraș a egalat cu două  goluri marcate în prelungiri, dar a ratat calificarea în grupe | Sport.ro
Meci nebun în Cupa României! Echipa lui Petre Grigoraș a egalat cu două goluri marcate în prelungiri, dar a ratat calificarea în grupe | Sport.ro

Amintiri de la barajul din Divizia A filmat de pe bloc: „I-am strigat lui

Fotbal, Liga II - Farul va veni la Bacău hotărâtă să câștige - Ziarul de  Bacău
Fotbal, Liga II - Farul va veni la Bacău hotărâtă să câștige - Ziarul de Bacău

Amintiri de la barajul din Divizia A filmat de pe bloc: „I-am strigat lui  Grigoraș: «Nu mai sunt dubios?»”
Amintiri de la barajul din Divizia A filmat de pe bloc: „I-am strigat lui Grigoraș: «Nu mai sunt dubios?»”

Farul Constanța - FCM Bacău 2-0!** Victorie cu două goluri din offside |  Liga 2
Farul Constanța - FCM Bacău 2-0!** Victorie cu două goluri din offside | Liga 2

INFOTBAL: decembrie 2011

Farul, umilită la Mangalia!** Callatis a învins cu 4-0 | Liga 2

Fotbal, Liga a IV-a / Sport Club 2 Bacău, aproape de promovare – Sport Bacau

10 ani... sau cum unii cand refuza sa moara, refuza totusi sa traiasca (I)

Sport local: Sucevenii de la Industrial Pizza Pub au facut o figura  frumoasa la turneul de la Bacau » Monitorul de Suceava - Miercuri, 20  Decembrie 2017
Sport local: Sucevenii de la Industrial Pizza Pub au facut o figura frumoasa la turneul de la Bacau » Monitorul de Suceava - Miercuri, 20 Decembrie 2017

Golgheteri în Liga 1, dezamăgiri la națională. Ce s-a ales de cei mai buni  atacanți din istoria recentă a României - Eurosport
Golgheteri în Liga 1, dezamăgiri la națională. Ce s-a ales de cei mai buni atacanți din istoria recentă a României - Eurosport

Am rămas cu amintirile…: Barajul de poveste. Acum 15 ani, FC Farul câştiga  la penalty-uri la Bacău şi promova în Divizia A (video)
Am rămas cu amintirile…: Barajul de poveste. Acum 15 ani, FC Farul câştiga la penalty-uri la Bacău şi promova în Divizia A (video)