director Atent in spate federatia romania de tenis de masa logo mamă mobil Fonetică

VIDEO Echipa feminină U19 a României, campioană europeană la tenis de masă  / Echipa masculină a obținut bronzul - HotNews.ro
VIDEO Echipa feminină U19 a României, campioană europeană la tenis de masă / Echipa masculină a obținut bronzul - HotNews.ro

Stiri Tenis De Camp - InSport - Inspira Sport

2022 ROMSTAL U21 European Table Tennis Championships

România a învins Ucraina în preliminariile Europenelor de Tenis de Masă  2023 - Sport Alert
România a învins Ucraina în preliminariile Europenelor de Tenis de Masă 2023 - Sport Alert

UPDATE. Tenis de masă: România a învins Franţa în semifinalele  Campionatului European şi s-a calificat în finală
UPDATE. Tenis de masă: România a învins Franţa în semifinalele Campionatului European şi s-a calificat în finală

Ziua de Cluj | De azi se vând bilete la 2021 GAZPROM European Table Tennis  Team Championships de la Cluj-Napoca
Ziua de Cluj | De azi se vând bilete la 2021 GAZPROM European Table Tennis Team Championships de la Cluj-Napoca

Federația Română de Tenis de Masă - Home | Facebook

Știm componența grupelor la tenis de masă pentru România la Campionatul  European 2021 de la Cluj-Napoca
Știm componența grupelor la tenis de masă pentru România la Campionatul European 2021 de la Cluj-Napoca

Tenis de masă: Primele medalii ale României, în proba de dublu mixt, la  Europenele Under-21 de la Cluj-Napoca | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: Primele medalii ale României, în proba de dublu mixt, la Europenele Under-21 de la Cluj-Napoca | AGERPRES • Actualizează lumea.

FOTO. Două medalii de AUR și una de BRONZ pentru România la Campionatele  Europene de Tenis de Masă U21 de la Cluj - Cluj24.ro
FOTO. Două medalii de AUR și una de BRONZ pentru România la Campionatele Europene de Tenis de Masă U21 de la Cluj - Cluj24.ro

Campionatul National Corporatist de Tenis de Masa

SCANDAL la Campionatul Mondial de Tenis de Masă! România cere rejucarea  unui meci: 'Este inacceptabil...' - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri
SCANDAL la Campionatul Mondial de Tenis de Masă! România cere rejucarea unui meci: 'Este inacceptabil...' - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

FRTM
FRTM

FRTM
FRTM

România a învins Suedia la Mondialele de Tenis de Masă la Chengdu - Sport  Alert
România a învins Suedia la Mondialele de Tenis de Masă la Chengdu - Sport Alert

Tenis de masă: România a cucerit zece medalii la Europenele de cadeţi şi  juniori | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: România a cucerit zece medalii la Europenele de cadeţi şi juniori | AGERPRES • Actualizează lumea.

Romanian Tennis Federation - Wikipedia

FRTM
FRTM

Bernadette Szocs s-a oprit în sferturile turneului WTT Champions Macao -  Sport Alert
Bernadette Szocs s-a oprit în sferturile turneului WTT Champions Macao - Sport Alert

Federaţia Română de Tenis - Home | Facebook

Tenis de masă: Echipa masculină a României va juca pentru aur la Europenele  Under-15 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: Echipa masculină a României va juca pentru aur la Europenele Under-15 | AGERPRES • Actualizează lumea.

FRTM
FRTM

VIDEO Tenis de masă: Echipa feminină U19, campioană europeană

federatia romana de tenis de masa – CSC Dumbravita

România câștigă medalia de argint la Campionatul European de tenis de masă  - spotmedia.ro
România câștigă medalia de argint la Campionatul European de tenis de masă - spotmedia.ro