cvadrant piston gripă polo campionatul european predea piramidă capodopera

Naționalele de polo ale României foarte aproape de calificări la Campionatul  European - Eurosport
Naționalele de polo ale României foarte aproape de calificări la Campionatul European - Eurosport

România şi-a asigurat calificarea la Campionatul European de polo U19 -  Sport Alert
România şi-a asigurat calificarea la Campionatul European de polo U19 - Sport Alert

Polo: România a debutat cu o victorie la Campionatul European de juniori |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo: România a debutat cu o victorie la Campionatul European de juniori | AGERPRES • Actualizează lumea.

Naționala României de polo a ratat calificarea în "optimile" Campionatului  European după ce a fost învinsă de Grecia
Naționala României de polo a ratat calificarea în "optimile" Campionatului European după ce a fost învinsă de Grecia

Romania a terminat Campionatul European de polo pe locul 10 • Buna Ziua  Iasi • BZI.ro
Romania a terminat Campionatul European de polo pe locul 10 • Buna Ziua Iasi • BZI.ro

Romania U15 debuteaza la Campionatul European de la Loule - Portugalia  2021. Lotul si programul meciurilor – H2O polo - hold your breath
Romania U15 debuteaza la Campionatul European de la Loule - Portugalia 2021. Lotul si programul meciurilor – H2O polo - hold your breath

Serbia a câștigat Campionatul European și își confirmă supremația în polo

Polo: Naţionala masculină a fost învinsă de Spania în primul meci de la Campionatul  European, scor 16-9
Polo: Naţionala masculină a fost învinsă de Spania în primul meci de la Campionatul European, scor 16-9

Polo ǀ Amical România - Slovacia, în pregătirea pentru Campionatul European  de la Split
Polo ǀ Amical România - Slovacia, în pregătirea pentru Campionatul European de la Split

Polo pe Apă știri - videouri de top și rezultate - Eurosport

PRO TV - Meciurile echipelor naționale de polo ale României, la Campionatul  European, sunt LIVE pe VOYO!
PRO TV - Meciurile echipelor naționale de polo ale României, la Campionatul European, sunt LIVE pe VOYO!

Naționala masculină de polo juniori s-a calificat la Campionatul European  din Georgia
Naționala masculină de polo juniori s-a calificat la Campionatul European din Georgia

România - Rusia 11-8, la Campionatul European de polo de la Budapesta

polo masculin – Federația Română de Polo

România s-a clasat pe locul 14 la Campionatul European de Polo U19 - News  Bucuresti
România s-a clasat pe locul 14 la Campionatul European de Polo U19 - News Bucuresti

Ne-am aflat adversarele de la Campionatul European din 2022! – H2O polo -  hold your breath
Ne-am aflat adversarele de la Campionatul European din 2022! – H2O polo - hold your breath

Campionatul European de polo: România - Ungaria 0-22, meciul a fost LIVE pe  VOYO. Tricolorele au jucat ultimul meci din grupe | Sport.ro
Campionatul European de polo: România - Ungaria 0-22, meciul a fost LIVE pe VOYO. Tricolorele au jucat ultimul meci din grupe | Sport.ro

România, gata de Campionatul European de Polo! Duel în grupe cu marea  favorită + programul meciurilor
România, gata de Campionatul European de Polo! Duel în grupe cu marea favorită + programul meciurilor

Polo: România şi-a asigurat calificarea la Campionatul European Under-19 |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo: România şi-a asigurat calificarea la Campionatul European Under-19 | AGERPRES • Actualizează lumea.

O echipă de polo Under-15 calificată la Campionatul European riscă să nu  poată participa la un meci din Portugalia din lipsă de fonduri
O echipă de polo Under-15 calificată la Campionatul European riscă să nu poată participa la un meci din Portugalia din lipsă de fonduri

Romania s-a calificat la Campionatul European de polo!

Echipa feminină a României la polo, învinsă de Grecia la Campionatul  European de la Split
Echipa feminină a României la polo, învinsă de Grecia la Campionatul European de la Split

ROMANIA – GERMANIA – Meci tur pentru calificarea la campionatul European de  polo senioare, Budapesta 2020 – Federația Română de Polo
ROMANIA – GERMANIA – Meci tur pentru calificarea la campionatul European de polo senioare, Budapesta 2020 – Federația Română de Polo

România s-a calificat la Campionatul European de polo masculin, la  categoria Under-19
România s-a calificat la Campionatul European de polo masculin, la categoria Under-19