Zilele saptamanii bag seamă Praf de puşcă premii tenis jurmala Navy Martir Decorativ

Lumea tenisului în şoc. O jucătoare din Top 100 WTA a anunţat că este  lesbiană - Fanatik.ro
Lumea tenisului în şoc. O jucătoare din Top 100 WTA a anunţat că este lesbiană - Fanatik.ro

WTA Jurmala: Patricia Țig, eliminată în sferturi de Anastasia Potapova -  Românca a câștigat setul al doilea cu 6-0 | Cuget Liber
WTA Jurmala: Patricia Țig, eliminată în sferturi de Anastasia Potapova - Românca a câștigat setul al doilea cu 6-0 | Cuget Liber

Ce cadou își face Buzărnescu: calificare în finala de la Praga chiar de  ziua ei! Cu lacrimi în ochi, Mihaela a învins-o pe Camila Giorgi și a  devenit a doua jucătoare a
Ce cadou își face Buzărnescu: calificare în finala de la Praga chiar de ziua ei! Cu lacrimi în ochi, Mihaela a învins-o pe Camila Giorgi și a devenit a doua jucătoare a

WTA Jurmala: Katarzyna Kawa blisko triumfu. Nieznaczna porażka polskiej  tenisistki - Wiadomości - polskieradio24.pl
WTA Jurmala: Katarzyna Kawa blisko triumfu. Nieznaczna porażka polskiej tenisistki - Wiadomości - polskieradio24.pl

Tenis: Bara şi Jakupovic, calificate în sferturile probei de dublu la  Jurmala (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Bara şi Jakupovic, calificate în sferturile probei de dublu la Jurmala (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Patricia Țig, poveste emoționantă: Cum a fost abandonată de sponsori și ce  greutăți a înfruntat - Eurosport
Patricia Țig, poveste emoționantă: Cum a fost abandonată de sponsori și ce greutăți a înfruntat - Eurosport

Anastasija Sevastova a câştigat turneul de la... | News.ro

WTA “Copa Colsanitas” Bogota 2022: Tatjana Maria a câştigat al doilea titlu  al carierei, la aproape patru ani după primul | TENISite
WTA “Copa Colsanitas” Bogota 2022: Tatjana Maria a câştigat al doilea titlu al carierei, la aproape patru ani după primul | TENISite

Irina Bara, sfertfinalista la Bogota

Video | Irina Bara și Patricia Ţig, eliminate în sferturile turneului de la  Jurmala
Video | Irina Bara și Patricia Ţig, eliminate în sferturile turneului de la Jurmala

Ce televiziune din România va transmite tenisul de elită masculin! Unde îi  vedem pe Federer, Nadal și Djokovic - Fanatik.ro
Ce televiziune din România va transmite tenisul de elită masculin! Unde îi vedem pe Federer, Nadal și Djokovic - Fanatik.ro

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Pagina 191 din 680 | Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Pagina 191 din 680 | Prosport

Patricia Ţig, revenire senzaţională în circuitul WTA - Viaţa Liberă Galaţi

Monica Niculescu A Fost Nominalizată De WTA Pentru Lovitura Lunii Aprilie /  VIDEO | Libertatea
Monica Niculescu A Fost Nominalizată De WTA Pentru Lovitura Lunii Aprilie / VIDEO | Libertatea

Moment rar întâlnit în tenis, cu adversara Paatriciei Țig în prim plan:  "Antrenorul meu m-a amenințat că mă bate!"
Moment rar întâlnit în tenis, cu adversara Paatriciei Țig în prim plan: "Antrenorul meu m-a amenințat că mă bate!"

Sorana Cîrstea, eliminată în primul tur al... | News.ro

WTA Jurmala: Anastasia Potapova, adversara Patriciei Țig în sferturi -  HotNews.ro
WTA Jurmala: Anastasia Potapova, adversara Patriciei Țig în sferturi - HotNews.ro

Tenis: Irina Bara s-a calificat în sferturi la Jurmala (WTA)

Alte Sporturi - Știri sportive și rezultate din handbal, volei, atletism,  baschet, gimnastica
Alte Sporturi - Știri sportive și rezultate din handbal, volei, atletism, baschet, gimnastica

Caroline Garcia, eliminată de Chloe Paquet de la Jurmala | PUBLIKA .MD -  AICI SUNT ȘTIRILE
Caroline Garcia, eliminată de Chloe Paquet de la Jurmala | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Patricia Ţig a câştigat sondajul pentru cea mai frumoasă lovitură a lunii  iulie! O altă româncă a urmat-o pe podium
Patricia Ţig a câştigat sondajul pentru cea mai frumoasă lovitură a lunii iulie! O altă româncă a urmat-o pe podium

Andreea Mitu și Laura Paar, în finală la dublu și în sferturi la simplu la  turneul ITF de la Altenkirchen (25.000 de dolari) – Tenis, tenis, tenis
Andreea Mitu și Laura Paar, în finală la dublu și în sferturi la simplu la turneul ITF de la Altenkirchen (25.000 de dolari) – Tenis, tenis, tenis