sex Magistrat Iti arat premii tenis karlsruhe germania 2018 Saracie extrema Spălați geamurile vorbitor

Tenis: Jaqueline Cristian, în semifinalele turneului WTA 125 de la Karlsruhe  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Jaqueline Cristian, în semifinalele turneului WTA 125 de la Karlsruhe | AGERPRES • Actualizează lumea.

Primul trofeu în 2022 pentru șteianca Irina Maria Bara - BIHON

Tenis: Mihaela Buzărnescu, învinsă la dublu în turneul de la Karlsruhe (WTA  125) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Mihaela Buzărnescu, învinsă la dublu în turneul de la Karlsruhe (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Irina Bara a câștigat titlul în proba de dublu de la Marbella, alături de  Ekaterine Gorgodze - Eurosport
Irina Bara a câștigat titlul în proba de dublu de la Marbella, alături de Ekaterine Gorgodze - Eurosport

Mă simt împlinită!" Patricia Țig câștigă titlul la Karlsruhe! Revenirea ei  e acum subliniată cu un trofeu - Treizecizero
Mă simt împlinită!" Patricia Țig câștigă titlul la Karlsruhe! Revenirea ei e acum subliniată cu un trofeu - Treizecizero

Tenis: Patricia Ţig a câştigat turneul de la Karlsruhe (WTA 125K) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Patricia Ţig a câştigat turneul de la Karlsruhe (WTA 125K) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Articole despre Patricia Maria Tig | OpenTenis

Irina Bara îşi continuă parcursul extraordinar: a patra finală WTA din  septembrie şi până acum!
Irina Bara îşi continuă parcursul extraordinar: a patra finală WTA din septembrie şi până acum!

Articole despre Elena Ruse | OpenTenis

Tenis: Jaqueline Cristian şi Irina Bara, calificate în optimile turneului  WTA 125 de la Karlsruhe | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Jaqueline Cristian şi Irina Bara, calificate în optimile turneului WTA 125 de la Karlsruhe | AGERPRES • Actualizează lumea.

begu | Romania Tenis - Part 3

Tenis: Victorie spectaculoasă pentru Mihaela Buzărnescu în primul tur la  Karlsruhe (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Victorie spectaculoasă pentru Mihaela Buzărnescu în primul tur la Karlsruhe (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.

WTA 125 “Andalucia Open”, Marbella 2022: Irina Bara / Ekaterine Gorgodze  rămân neînvinse în finale. Au cucerit al cincilea titlu împreună | TENISite
WTA 125 “Andalucia Open”, Marbella 2022: Irina Bara / Ekaterine Gorgodze rămân neînvinse în finale. Au cucerit al cincilea titlu împreună | TENISite

WTA “Rothesay Open”, Nottingham 2022: Dolehide / Niculescu joacă duminică  în finală. Pentru Monica este a 31-a a carierei | TENISite
WTA “Rothesay Open”, Nottingham 2022: Dolehide / Niculescu joacă duminică în finală. Pentru Monica este a 31-a a carierei | TENISite

La multi ani!", cu Irina... BIHOREANUL va prezinta povestea, dar...

Tenis: Patricia Ţig a câştigat primul său titlu WTA din carieră, la  Istanbul | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Patricia Ţig a câştigat primul său titlu WTA din carieră, la Istanbul | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Bara şi Gorgodze au câştigat finala de dublu la Karlsruhe (WTA 125)  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Bara şi Gorgodze au câştigat finala de dublu la Karlsruhe (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Articole despre Irina Begu | OpenTenis

Victorie Uriașă Pentru Cristian și Ruse, în Fața Unei Foste Finaliste La  Wimbledon | Libertatea
Victorie Uriașă Pentru Cristian și Ruse, în Fața Unei Foste Finaliste La Wimbledon | Libertatea