Th Urma Percepţie recordul lumii la 100 metri buncăr Martin Luther King Junior trapă

David Popovici s-a calificat în finala de 100 metri liber, pe primul loc,  cu un nou
David Popovici s-a calificat în finala de 100 metri liber, pe primul loc, cu un nou

David Popovici este cel mai rapid înotător din lume. Reacția lui Cesar  Cielo, sportivul care deținea recordul mondial de 13 ani | Antena 1
David Popovici este cel mai rapid înotător din lume. Reacția lui Cesar Cielo, sportivul care deținea recordul mondial de 13 ani | Antena 1

David Popovici e cel mai rapid înotător al tuturor timpurilor! A spulberat  RECORDUL MONDIAL în proba de 100 de metri liber și a cucerit aurul european
David Popovici e cel mai rapid înotător al tuturor timpurilor! A spulberat RECORDUL MONDIAL în proba de 100 de metri liber și a cucerit aurul european

BREAKING David Popovici s-a clasat pe locul 6 în cursa de 100 metri liber  la CM din Japonia
BREAKING David Popovici s-a clasat pe locul 6 în cursa de 100 metri liber la CM din Japonia

Cesar Cielo, după ce David Popovici i-a bătut recordul la 100 metri liber:  Există un nou cel mai rapid om din lume la 100 de metri liber
Cesar Cielo, după ce David Popovici i-a bătut recordul la 100 metri liber: Există un nou cel mai rapid om din lume la 100 de metri liber

Noul Usain Bolt face senzație! Letsile Tebogo a doborât recordul mondial  U20 la 100 m, încetinind pe final - Eurosport
Noul Usain Bolt face senzație! Letsile Tebogo a doborât recordul mondial U20 la 100 m, încetinind pe final - Eurosport

David Popovici își anunță noul obiectiv măreț » Ce are în plan după ce a  doborât recordul la 100 de metri liber
David Popovici își anunță noul obiectiv măreț » Ce are în plan după ce a doborât recordul la 100 de metri liber

David Popovici, DEZASTRU în finala de la 100 m liber, însă rămâne numărul  1! Românul a pierdut titlul de campion mondial, dar este în continuare cel  mai rapid înotător al lumii | Sport.ro
David Popovici, DEZASTRU în finala de la 100 m liber, însă rămâne numărul 1! Românul a pierdut titlul de campion mondial, dar este în continuare cel mai rapid înotător al lumii | Sport.ro

David Popovici, locul 6 în cursa de 100 de metri liber de la Campionatul  Mondial de Natație | AUDIO : Europa FM
David Popovici, locul 6 în cursa de 100 de metri liber de la Campionatul Mondial de Natație | AUDIO : Europa FM

Brazilianul Cesar Cielo l-a felicitat pe David Popovici pentru că i-a  doborât recordul la 100 de metri liber: „Există un nou cel mai rapid om din  lume la 100 de metri stil
Brazilianul Cesar Cielo l-a felicitat pe David Popovici pentru că i-a doborât recordul la 100 de metri liber: „Există un nou cel mai rapid om din lume la 100 de metri stil

Top 10 cei mai rapizi atleti din lume (100 de metri) - Next Film Festival

Cursa lui Usain Bolt la 100 m, o lege a fizicii

Recordul mondial la înot 800 de metri liber a fost doborât în

Cesar Cielo, după ce David Popovici i-a bătut... | News.ro

Recordul lui David Popovici la proba de 100 metri liber a fost doborât.  Cine este sportivul care l-a întrecut - Evenimentul Zilei
Recordul lui David Popovici la proba de 100 metri liber a fost doborât. Cine este sportivul care l-a întrecut - Evenimentul Zilei

Prima reacție a lui David Popovici după ce a doborât recordul mondial la 100  de metri liber | Digi24
Prima reacție a lui David Popovici după ce a doborât recordul mondial la 100 de metri liber | Digi24

Usain Bolt a alergat 100 de metri în mai puţin de 10 secunde. VIDEO

David Popovici, după recordul mondial la 100 m... | News.ro

Recordul la 100 de metri deținut de Linford Christie, în Marea Britanie,  doborât după 30 de ani - Eurosport
Recordul la 100 de metri deținut de Linford Christie, în Marea Britanie, doborât după 30 de ani - Eurosport

INTERVIU. David Popovici, despre recordul la 100 m liber: Nu va rezista  foarte mult. O să vin eu din urmă, din urma mea | Digi24
INTERVIU. David Popovici, despre recordul la 100 m liber: Nu va rezista foarte mult. O să vin eu din urmă, din urma mea | Digi24

Cel mai rapid din lume "all-time" în proba regină. David Popovici, aur cu  record mondial la 100 m liber, la Campionatul European! | Sport.ro
Cel mai rapid din lume "all-time" în proba regină. David Popovici, aur cu record mondial la 100 m liber, la Campionatul European! | Sport.ro

Dublu campion mondial. David Popovici a câștigat medalia de aur și la 100  de metri liber
Dublu campion mondial. David Popovici a câștigat medalia de aur și la 100 de metri liber

David Popovici, "ucigașul de costume de viteză, la un secol după Tarzan" -  Eurosport
David Popovici, "ucigașul de costume de viteză, la un secol după Tarzan" - Eurosport

Recordul la 100 de metri. Cât pot fi forțate limitele umane - Evenimentul  Zilei
Recordul la 100 de metri. Cât pot fi forțate limitele umane - Evenimentul Zilei

tvrinfo.ro - Site-ul de stiri al TVR

David Popovici, campion european la 100 m liber, cu nou record mondial -  Stirileprotv.ro
David Popovici, campion european la 100 m liber, cu nou record mondial - Stirileprotv.ro