Laterale Mai mult decât orice exfoliere scor tenis ana bogdan live ironie Adnota fân

Ana Bogdan, rezultat magnific: A învins jucătoarea care a „pensionat-o“ pe  Serena Williams | adevarul.ro
Ana Bogdan, rezultat magnific: A învins jucătoarea care a „pensionat-o“ pe Serena Williams | adevarul.ro

Ana Bogdan se impune în fața Irinei Begu și se califică în semifinale, la  Parma. Bogdan a câștigat în două seturi - Playsport
Ana Bogdan se impune în fața Irinei Begu și se califică în semifinale, la Parma. Bogdan a câștigat în două seturi - Playsport

Ana Bogdan, rezultat important la Varșovia: s-a calificat în semifinale și  face un salt important în clasament
Ana Bogdan, rezultat important la Varșovia: s-a calificat în semifinale și face un salt important în clasament

Ana Bogdan câștigă primul titlu din carieră! Victorie în turneul de la Iași  după o finala dramatică
Ana Bogdan câștigă primul titlu din carieră! Victorie în turneul de la Iași după o finala dramatică

Ana Bogdan, calificare fără emoții în optimi la BCR Iași Open. Rezultatele  zilei | GALERIE FOTO
Ana Bogdan, calificare fără emoții în optimi la BCR Iași Open. Rezultatele zilei | GALERIE FOTO

Ana Bogdan a fost eliminată în semifinale la Portoroz, dar e la cea mai  bună clasare din carieră! Ce loc ocupă - Eurosport
Ana Bogdan a fost eliminată în semifinale la Portoroz, dar e la cea mai bună clasare din carieră! Ce loc ocupă - Eurosport

Ana Bogdan a pierdut meciul turneului la Roland Garros cu Paula Badosa,  6-2, 6-7, 4-6 dupa 2 ore si 50 de minute de joc! Bogdan a ratat minge de  meci in setul 2 | Sport.ro
Ana Bogdan a pierdut meciul turneului la Roland Garros cu Paula Badosa, 6-2, 6-7, 4-6 dupa 2 ore si 50 de minute de joc! Bogdan a ratat minge de meci in setul 2 | Sport.ro

Victoria Azarenka - Ana Bogdan » Românca a cedat, după un thriller de 3 ore

Video | Ana Bogdan - Anastasia Zakharova, ACUM, la Digi Sport 2, la Iași  Open. Cadanțu-Ignatik a pierdut cu Mladenovic
Video | Ana Bogdan - Anastasia Zakharova, ACUM, la Digi Sport 2, la Iași Open. Cadanțu-Ignatik a pierdut cu Mladenovic

Video | Ana Bogdan - Xiyu Wang, ACUM, pe Digi Sport 2, în ”optimi” la  Budapesta
Video | Ana Bogdan - Xiyu Wang, ACUM, pe Digi Sport 2, în ”optimi” la Budapesta

Ana Bogdan, învinsă de Caroline Garcia în finala turneului WTA de la  Varșovia - HotNews.ro
Ana Bogdan, învinsă de Caroline Garcia în finala turneului WTA de la Varșovia - HotNews.ro

De neoprit la Varșovia! Ana Bogdan s-a calificat în sferturi și are un  culoar teribil pentru a atinge faza semifinalelor | Sport.ro
De neoprit la Varșovia! Ana Bogdan s-a calificat în sferturi și are un culoar teribil pentru a atinge faza semifinalelor | Sport.ro

Ana Bogdan - Paula Badosa, LIVE TEXT pe AS.ro! Românca încă visează

Video | Ana Bogdan s-a calificat în "sferturi" la Portoroz + Rezultatele  înregistrate, marți, la Țiriac Foundation Trophy
Video | Ana Bogdan s-a calificat în "sferturi" la Portoroz + Rezultatele înregistrate, marți, la Țiriac Foundation Trophy

Tenis: Ana Bogdan a pierdut semifinala la Portoroz

Ana Bogdan pierde prima sa finală WTA din carieră - spotmedia.ro

Finala Poland Open 2022: Caroline Garcia vs Ana Bogdan Stream live, ora  meciurilor, predicții și previzualizare - Moyens I/O
Finala Poland Open 2022: Caroline Garcia vs Ana Bogdan Stream live, ora meciurilor, predicții și previzualizare - Moyens I/O

Ana Bogdan a pierdut prima finală a carierei în circuitul WTA, la Varșovia!

Victorie mare pentru Ana Bogdan la Portoroz - Onlinesport.ro

Ana Bogdan, în semifinale la Varșovia, după o victorie categorică: sportiva  din Sinaia va reveni în top 100 WTA | Sport.ro
Ana Bogdan, în semifinale la Varșovia, după o victorie categorică: sportiva din Sinaia va reveni în top 100 WTA | Sport.ro

Gest de clasă din partea Anei Bogdan, după meciul cu Dayana Yastremska: ce  i-a transmis sportiva din țara noastră ucrainencei | Sport.ro
Gest de clasă din partea Anei Bogdan, după meciul cu Dayana Yastremska: ce i-a transmis sportiva din țara noastră ucrainencei | Sport.ro

Ana Bogdan, parcurs superb la WTA Varșovia: Calificare en-fanfare în  semifinale - HotNews.ro
Ana Bogdan, parcurs superb la WTA Varșovia: Calificare en-fanfare în semifinale - HotNews.ro

Ana Bogdan s-a retras înaintea meciului cu Veronika Kudermetova. Programul  zilei pentru WTA Istanbul și WTA Stuttgart
Ana Bogdan s-a retras înaintea meciului cu Veronika Kudermetova. Programul zilei pentru WTA Istanbul și WTA Stuttgart

Live Video | Ana Bogdan, victorie în fața Laurei Pigossi. Jaqueline  Cristian, învinsă de Katie Boulter. Programul zilei + Rezultate complete
Live Video | Ana Bogdan, victorie în fața Laurei Pigossi. Jaqueline Cristian, învinsă de Katie Boulter. Programul zilei + Rezultate complete