amprentă digitală card Extrem slalom urias paralel snowboard Dormit Parametrii Din

Schiorii stau în „pole position” pentru Cupa Fischer din Straja | GO  Hunedoara
Schiorii stau în „pole position” pentru Cupa Fischer din Straja | GO Hunedoara

Performanta romaneasca la snowboard! Medalii si calificare in Cupa Mondiala

Pârtie! Ai toate pârtiile de ski și snowboard din România - ski-si-snowboard .ro

Snowboard Parallel Giant Slalom - YouTube

Snowboard -
Snowboard -

Beijing 2022 OWG preview: Parallel Giant Slalom

Schi alpin: Ester Ledecka a câştigat slalomul super-uriaş feminin la Val  d'Isere | AGERPRES • Actualizează lumea.
Schi alpin: Ester Ledecka a câştigat slalomul super-uriaş feminin la Val d'Isere | AGERPRES • Actualizează lumea.

Men's Snowboard - Parallel Giant Slalom - Vancouver 2010 Winter Olympic  Games - YouTube
Men's Snowboard - Parallel Giant Slalom - Vancouver 2010 Winter Olympic Games - YouTube

JO 2018: Ester Ledecka scrie istorie la PyeongChang - Cehoaica, medaliata  cu aur la Super-G, a castigat si proba de slalom urias paralel la snowboard  - HotNews.ro
JO 2018: Ester Ledecka scrie istorie la PyeongChang - Cehoaica, medaliata cu aur la Super-G, a castigat si proba de slalom urias paralel la snowboard - HotNews.ro

Cupa Fischer, la a treia ediție - Ski Magazine

INCREDIBIL | Cum a intrat o cehoaică în istoria Jocurilor Olimpice de iarnă

Doi prahoveni participa la Campionatul Mondial de snowboard – Ziarul Prahova

Snowboard -
Snowboard -

SINAIA - S N O W B O A R D - R O M A N I A: februarie 2011

Campionatul Naţional al Monitorilor de Schi şi Snowboard din România –  Cotidianul Crai nou
Campionatul Naţional al Monitorilor de Schi şi Snowboard din România – Cotidianul Crai nou

Sangho Lee a câștigat prima etapă a Cupei Mondiale în proba slalom uriaș  paralel | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
Sangho Lee a câștigat prima etapă a Cupei Mondiale în proba slalom uriaș paralel | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Concurs international de schi alpin la Predeal: SES FIS Cup - InSport -  Inspira Sport
Concurs international de schi alpin la Predeal: SES FIS Cup - InSport - Inspira Sport

Snowboard -
Snowboard -

Selina Joerg şi Dmitri Loghinov, campioni mondiali la slalom uriaş paralel

Sâmbătă. Concurs de slalom paralel la Ski Resort Transalpina - Gazeta de  dimineata
Sâmbătă. Concurs de slalom paralel la Ski Resort Transalpina - Gazeta de dimineata

Calificare in Cupa Mondiala la Snowboard pentru Romania. Rezultate din  Bulgaria!
Calificare in Cupa Mondiala la Snowboard pentru Romania. Rezultate din Bulgaria!