Home

busolă Inspecţie Turbină tenis doha ultimele rezultate Arestare Pentru a căuta refugiu lopată

Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee | Digi24 |  Pagina 20
Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee | Digi24 | Pagina 20

Scene sfâșietoare cu Jaqueline Cristian: care este starea jucătoarei de  tenis la o lună de la accidentarea horror suferită la Doha | Sport.ro
Scene sfâșietoare cu Jaqueline Cristian: care este starea jucătoarei de tenis la o lună de la accidentarea horror suferită la Doha | Sport.ro

Se prelungește vacanța pentru Simona Halep! A anunțat oficial că nu  participă la turneul de la
Se prelungește vacanța pentru Simona Halep! A anunțat oficial că nu participă la turneul de la

Apsey '25 leads women's tennis in Northeast Regional championships -  Hamilton College
Apsey '25 leads women's tennis in Northeast Regional championships - Hamilton College

Tenis: Andy Murray, în optimi la Doha (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Sabalenka s-a calificat în sferturile turneului WTA de la Doha |  replicaonline.ro
Tenis: Sabalenka s-a calificat în sferturile turneului WTA de la Doha | replicaonline.ro

Jelena Ostapenko, de neoprit - S-a calificat în semifinale la WTA Doha după  ce a învins-o categoric pe Garbine Muguruza - HotNews.ro
Jelena Ostapenko, de neoprit - S-a calificat în semifinale la WTA Doha după ce a învins-o categoric pe Garbine Muguruza - HotNews.ro

Simona Halep și-a aflat adversarele la Doha, după eliminarea de la Dubai!  Turneul din Qatar începe luni - Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversarele la Doha, după eliminarea de la Dubai! Turneul din Qatar începe luni - Eurosport

Jelena Ostapenko e în semifinale la Doha, după victoria cu Muguruza! Cum a  ironizat-o pe iberică după meci - Eurosport
Jelena Ostapenko e în semifinale la Doha, după victoria cu Muguruza! Cum a ironizat-o pe iberică după meci - Eurosport

Simona Halep Beats Carla Suarez Navarro in Battle of Inconsistency!

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Pagina 223 din 677 | Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Pagina 223 din 677 | Prosport

Video | Halep - Bellis 6-0, 6-4. Simona se califică în semifinale la Doha.  Set secund istovitor
Video | Halep - Bellis 6-0, 6-4. Simona se califică în semifinale la Doha. Set secund istovitor

Serena advances in Toronto, joins Rybakina and Halep in second round |  Reuters
Serena advances in Toronto, joins Rybakina and Halep in second round | Reuters

Victoria Azarenka, dezlănțuită la Doha! I-a transmis adversarei că are  nevoie de un psihiatru - Eurosport
Victoria Azarenka, dezlănțuită la Doha! I-a transmis adversarei că are nevoie de un psihiatru - Eurosport

Halep gets set for debut with new coach Van Cleemput

Caroline Garcia, după victoria nesperată cu Simona Halep la Doha:  "Pierdusem de 7 ori înainte cu ea!" - Eurosport
Caroline Garcia, după victoria nesperată cu Simona Halep la Doha: "Pierdusem de 7 ori înainte cu ea!" - Eurosport

Calcule complete la varful ierarhiei WTA. Cum arata lupta dintre Simona  Halep si Naomi Osaka dupa
Calcule complete la varful ierarhiei WTA. Cum arata lupta dintre Simona Halep si Naomi Osaka dupa

Simona Halep, refuzată categoric de antrenorul preferat. Situație dificilă  înainte de Dubai și Doha - Playsport
Simona Halep, refuzată categoric de antrenorul preferat. Situație dificilă înainte de Dubai și Doha - Playsport

Tenis: Sabalenka s-a calificat în sferturile turneului WTA de la Doha |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Sabalenka s-a calificat în sferturile turneului WTA de la Doha | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep, Irina Begu și Sorana Cîrstea, pe tabloul principal la Doha.  Adversarele din primul tur
Simona Halep, Irina Begu și Sorana Cîrstea, pe tabloul principal la Doha. Adversarele din primul tur

LIVE BLOG Finala de la Doha: Halep - Kerber 6-2, 6-3. Simona a cucerit cel

Doha wta rezultate

Motivul pentru care Simona Halep s-a retras de la Doha: "Am o mică  accidentare" - Eurosport
Motivul pentru care Simona Halep s-a retras de la Doha: "Am o mică accidentare" - Eurosport

Jelena Ostapenko, în sferturi la WTA Doha - A eliminat-o fără probleme pe  campioana de la Roland Garros - HotNews.ro
Jelena Ostapenko, în sferturi la WTA Doha - A eliminat-o fără probleme pe campioana de la Roland Garros - HotNews.ro

Ce urmează pentru Simona Halep după eliminarea în primul tur de la Doha

ATP “Qatar ExxonMobil Open” Doha 2021: Bautista Agut trece de Rublev şi va  juca în a doua finală a sezonului cu Basilashvili. Rublev se consolează cu  titlul la dublu, câştigat alături de
ATP “Qatar ExxonMobil Open” Doha 2021: Bautista Agut trece de Rublev şi va juca în a doua finală a sezonului cu Basilashvili. Rublev se consolează cu titlul la dublu, câştigat alături de

Caroline Garcia nu a rezistat la Doha după ce a eliminat-o pe Simona Halep!  Franțuzoaica, OUT în turul 2 - Eurosport
Caroline Garcia nu a rezistat la Doha după ce a eliminat-o pe Simona Halep! Franțuzoaica, OUT în turul 2 - Eurosport