Wimbledon 2019 | 4 românce joacă azi, la Wimbledon. Când au fost programate  Niculescu, Ruse, Cîrstea și Bogdan
Wimbledon 2019 | 4 românce joacă azi, la Wimbledon. Când au fost programate Niculescu, Ruse, Cîrstea și Bogdan

Monica Niculescu şi Lucie Hradecka au abandonat în semifinalele probei de  dublu de la WTA Washington
Monica Niculescu şi Lucie Hradecka au abandonat în semifinalele probei de dublu de la WTA Washington

Româncele fac legea la Praga! Monica Niculescu şi Raluca Olaru s-au  calificat în finala de dublu, după o victorie cu favoritele 1
Româncele fac legea la Praga! Monica Niculescu şi Raluca Olaru s-au calificat în finala de dublu, după o victorie cu favoritele 1

WTA HUA HIN // Monica Niculescu, eliminată în optimi la Hua Hin » Învinsă  după ce a câștigat primul set
WTA HUA HIN // Monica Niculescu, eliminată în optimi la Hua Hin » Învinsă după ce a câștigat primul set

Mai bune surorile Plişkova! Monica Niculescu, eliminată în optimi

WTA TASHKENT // Monica Niculescu „sparge” seria negativă, avansează în  optimi la Tashkent » Cu cine va juca
WTA TASHKENT // Monica Niculescu „sparge” seria negativă, avansează în optimi la Tashkent » Cu cine va juca

Wimbledon 2018 | Buzărnescu, Begu, Niculescu şi Olaru vor evolua azi la  dublu şi dublu mixt
Wimbledon 2018 | Buzărnescu, Begu, Niculescu şi Olaru vor evolua azi la dublu şi dublu mixt

Simona Halep, lovitura anului în tenis?! Ce a anunțat WTA chiar azi -  Playtech Știri
Simona Halep, lovitura anului în tenis?! Ce a anunțat WTA chiar azi - Playtech Știri

Monica Niculescu s-a calificat în sferturi

Monica Niculescu, în finala turneului de la Nottingham, la dublu

Monica Niculescu a fost confirmată cu Covid-19.... | News.ro

Meciurile de tenis de azi, transmise pe Dolce Sport 2. Monica Niculescu  joacă la ora 22:00. Meciul din NBA se mută pe Dolce Sport 3
Meciurile de tenis de azi, transmise pe Dolce Sport 2. Monica Niculescu joacă la ora 22:00. Meciul din NBA se mută pe Dolce Sport 3

Tenis / Simona Halep joacă azi la dublu, la turneul de la Roma | Cuget Liber

monica niculescu wimbledon - live, ultimele stiri, breaking news si  comentarii azi, GSP.RO
monica niculescu wimbledon - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Monica Niculescu pierde calificarea în sferturile de finală de la Doha

Trei din trei! O nouă eliminare din calificări la Australian Open: Monica  Niculescu a fost învinsă
Trei din trei! O nouă eliminare din calificări la Australian Open: Monica Niculescu a fost învinsă

Monica Niculescu e în sferturile de finală de dublu la Antwerp. Azi avem  alte două meciuri cu românce – Tenis, tenis, tenis
Monica Niculescu e în sferturile de finală de dublu la Antwerp. Azi avem alte două meciuri cu românce – Tenis, tenis, tenis

Nici Monica Niculescu nu știe de ce joacă MAGIC la Luxemburg. Azi dispută  și finala de
Nici Monica Niculescu nu știe de ce joacă MAGIC la Luxemburg. Azi dispută și finala de

TVR MOLDOVA
TVR MOLDOVA

WTA New Haven: Monica Niculescu joacă azi în cea de-a 20-a finală de dublu  a carierei. Meciul începe la ora 20.30 – Tenis, tenis, tenis
WTA New Haven: Monica Niculescu joacă azi în cea de-a 20-a finală de dublu a carierei. Meciul începe la ora 20.30 – Tenis, tenis, tenis

Tenis. WTA Seul: Monica Niculescu, Cu Trofeul Pe Masă. Patricia Maria Țig  S-a Oprit în Semifinale | Libertatea
Tenis. WTA Seul: Monica Niculescu, Cu Trofeul Pe Masă. Patricia Maria Țig S-a Oprit în Semifinale | Libertatea

WTA Birmingham: Monica Niculescu și Gabriela Ruse, eliminate în sferturi de  principalele favorite ale probei de dublu - HotNews.ro
WTA Birmingham: Monica Niculescu și Gabriela Ruse, eliminate în sferturi de principalele favorite ale probei de dublu - HotNews.ro

Monica Niculescu, invinsa de Aryna Sabalenka, 6-1, 6-4 in meciul de  deschidere al Wimbledon 2021. Mihaela Buzarnescu vs. Venus Williams a fost  amanat pentru marti | Sport.ro
Monica Niculescu, invinsa de Aryna Sabalenka, 6-1, 6-4 in meciul de deschidere al Wimbledon 2021. Mihaela Buzarnescu vs. Venus Williams a fost amanat pentru marti | Sport.ro

Turneul de tenis la JO Tokyo 2020. Program, rezultate, informații de ultimă  oră. Ne reprezintă doar Buzărnescu și dublul Niculescu/Olaru
Turneul de tenis la JO Tokyo 2020. Program, rezultate, informații de ultimă oră. Ne reprezintă doar Buzărnescu și dublul Niculescu/Olaru

WTA TENIS. Niculescu și Mitu, Victorii La Stuttgart, Respectiv La Istanbul.  Dulgheru, Eliminată | Libertatea
WTA TENIS. Niculescu și Mitu, Victorii La Stuttgart, Respectiv La Istanbul. Dulgheru, Eliminată | Libertatea