in caz Centrul pentru copii mm tibi uşeriu cine perturbație atom Dezavantaj

Tiberiu useriu familie

VIDEO Incidentul exotic al lui Tibi Uşeriu cu un ren. Atletul român  povesteşte cum şi-a protejat sania în faţa animalului | adevarul.ro
VIDEO Incidentul exotic al lui Tibi Uşeriu cu un ren. Atletul român povesteşte cum şi-a protejat sania în faţa animalului | adevarul.ro

Record absolut! Tibi Uşeriu a câştigat pentru a treia oară consecutiv  Maratonul Arctic Ultra 6633 - We Radio Sfântu Gheorghe
Record absolut! Tibi Uşeriu a câştigat pentru a treia oară consecutiv Maratonul Arctic Ultra 6633 - We Radio Sfântu Gheorghe

Cum arată picioarele lui Tibi Uşeriu, pe final de cursă. Degetele i-au  degerat: ”M-a mâncat de viu” - Stirileprotv.ro
Cum arată picioarele lui Tibi Uşeriu, pe final de cursă. Degetele i-au degerat: ”M-a mâncat de viu” - Stirileprotv.ro

Ce SUMĂ va primi Tibi Uşeriu, pentru performanţa obţinută săptămâna  trecută, după ce a câştigat pentru a doua oară cel mai greu MARATON din lume
Ce SUMĂ va primi Tibi Uşeriu, pentru performanţa obţinută săptămâna trecută, după ce a câştigat pentru a doua oară cel mai greu MARATON din lume

Tibi Uşeriu, românul cu o poveste de viaţă demnă de un thriller. Ce l-a  salvat | Digi24
Tibi Uşeriu, românul cu o poveste de viaţă demnă de un thriller. Ce l-a salvat | Digi24

Tibi Uşeriu, primele declaraţii după ce a câştigat cel mai greu maraton din  lume - 6633 Arctic Ultra: ''Am intrat într-o furtună, 4 ore, ai de capu'  meu''. FOTO + VIDEO
Tibi Uşeriu, primele declaraţii după ce a câştigat cel mai greu maraton din lume - 6633 Arctic Ultra: ''Am intrat într-o furtună, 4 ore, ai de capu' meu''. FOTO + VIDEO

Tibi Uşeriu A Câştigat Cursa Arctic Ultra 6633 Pentru A Treia Oară |  Libertatea
Tibi Uşeriu A Câştigat Cursa Arctic Ultra 6633 Pentru A Treia Oară | Libertatea

Tibi Useriu: Daca tot am ramas singurul roman aici, macar sa ţin eu steagul

Tibi Uşeriu a terminat ultramaratonul arctic din Canada

Lansare “27 de paşi” de Tibi Uşeriu – Radio România Cultural

Povestea neştiută a unui unui sportiv-fenomen. Tiberiu Uşeriu: „La 22 de  ani am început
Povestea neştiută a unui unui sportiv-fenomen. Tiberiu Uşeriu: „La 22 de ani am început

Cum a ajuns Tibi Ușeriu de la infractorul vânat de Interpol la sportiv de  anduranță | Digi24
Cum a ajuns Tibi Ușeriu de la infractorul vânat de Interpol la sportiv de anduranță | Digi24

Tibi Uşeriu, din nou pe primul loc, în cursa Montane Lapland Arctic Ultra  2022 - ClujToday
Tibi Uşeriu, din nou pe primul loc, în cursa Montane Lapland Arctic Ultra 2022 - ClujToday

Tibi Uşeriu a câştigat ultramaratonul 6633 Arctic Ultra. A trecut linia de  sosire cu steagul României. VIDEO - Stirileprotv.ro
Tibi Uşeriu a câştigat ultramaratonul 6633 Arctic Ultra. A trecut linia de sosire cu steagul României. VIDEO - Stirileprotv.ro

Tibi Uşeriu – o viaţă la extreme | TVR.RO

GALERIE FOTO Cu ambele picioare degerate, românul Tibi Uşeriu a CÂŞTIGAT  din nou cel mai dur maraton din lume desfăşurat la Cercul polar ARCTIC.  Povestea celui mai rezistent om din lume
GALERIE FOTO Cu ambele picioare degerate, românul Tibi Uşeriu a CÂŞTIGAT din nou cel mai dur maraton din lume desfăşurat la Cercul polar ARCTIC. Povestea celui mai rezistent om din lume

Tibi Uşeriu, la revenirea în ţară: Cred că voi face o pauză în maratonul  Arctic Ultra
Tibi Uşeriu, la revenirea în ţară: Cred că voi face o pauză în maratonul Arctic Ultra

Tiberiu Uşeriu, câştigătorul maratonului Cercului Polar, s-a întors acasă -  Sport - Radio România Actualităţi Online
Tiberiu Uşeriu, câştigătorul maratonului Cercului Polar, s-a întors acasă - Sport - Radio România Actualităţi Online

Victorie pentru România: Tibi Uşeriu a câştigat pentru a treia oară cel mai  greu maraton din lume (VIDEO) – PSnews
Victorie pentru România: Tibi Uşeriu a câştigat pentru a treia oară cel mai greu maraton din lume (VIDEO) – PSnews