Statele Unite ale Americii comerciant Coordona turneu budapesta tenis abort Leopard Overlook

Mihaela Buzărnescu este campioană la Budapesta

Irina Bara, eliminata in primul tur la Budapesta - Onlinesport.ro

Tenis: Iulia Putinţeva a câştigat turneul WTA de la Budapesta | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Iulia Putinţeva a câştigat turneul WTA de la Budapesta | AGERPRES • Actualizează lumea.

Ana Bogdan, Alexandra Dulgheru și Irina Bara, înfrângeri la Budapesta și  Lausanne
Ana Bogdan, Alexandra Dulgheru și Irina Bara, înfrângeri la Budapesta și Lausanne

FOTO | După 23 de ani de tenis, Open-ul României s-a mutat la Budapesta. TOP

S-au stabilit semifinalele turneelor WTA de la Lausanne și Budapesta,  transmise în direct de programele Digi Sport
S-au stabilit semifinalele turneelor WTA de la Lausanne și Budapesta, transmise în direct de programele Digi Sport

Locul turneului de la Budapesta ar putea fi luat de Bucureşti! – Tenis,  tenis, tenis
Locul turneului de la Budapesta ar putea fi luat de Bucureşti! – Tenis, tenis, tenis

Tenis: Irina Bara, învinsă în primul tur la Budapesta (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Irina Bara, învinsă în primul tur la Budapesta (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Mihaela Buzărnescu, campioană la turneul WTA de la Budapesta în proba de  dublu! Al treilea titlu al carierei pentru româncă | VIDEO
Mihaela Buzărnescu, campioană la turneul WTA de la Budapesta în proba de dublu! Al treilea titlu al carierei pentru româncă | VIDEO

WTA Budapesta: Ana Bogdan, în turul doi după ce a câștigat setul decisiv cu  6-0 - HotNews.ro
WTA Budapesta: Ana Bogdan, în turul doi după ce a câștigat setul decisiv cu 6-0 - HotNews.ro

Dezastru total! Turneul de tenis Bucharest Open se mută la Budapesta! Ce  s-a întâmplat – Capital
Dezastru total! Turneul de tenis Bucharest Open se mută la Budapesta! Ce s-a întâmplat – Capital

Tenis: Irina Begu, eliminată în primul tur la Budapesta (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu, eliminată în primul tur la Budapesta (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Exclusiv Ungaria da o lovitura grea tenisului romanesc: Singurul turneu WTA  din Romania a fost mutat
Exclusiv Ungaria da o lovitura grea tenisului romanesc: Singurul turneu WTA din Romania a fost mutat

WTA “Hungarian Grand Prix” Budapesta 2021: Mihaela Buzărnescu / Fanny  Stollar sunt cele care vor juca în finală. Pentru Mihaela este a 6-a a  carierei în proba de dublu | TENISite
WTA “Hungarian Grand Prix” Budapesta 2021: Mihaela Buzărnescu / Fanny Stollar sunt cele care vor juca în finală. Pentru Mihaela este a 6-a a carierei în proba de dublu | TENISite

Premiu de 40.000 de dolari: Simona Halep a câştigat şi turneul de la  Budapesta
Premiu de 40.000 de dolari: Simona Halep a câştigat şi turneul de la Budapesta

Tenis: Gabriela Ruse, învinsă în primul tur al turneului de la Budapesta  (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Gabriela Ruse, învinsă în primul tur al turneului de la Budapesta (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Incepe WTA Budapesta, primul turneu dupa Wimbledon 2022

WTA: Finalistele turneelor de la Lausanne și Budapesta - HotNews.ro

Turneul WTA de la Budapesta: Jaqueline Cristian, OUT în primul tur, Irina  Bara, calificată în sferturi
Turneul WTA de la Budapesta: Jaqueline Cristian, OUT în primul tur, Irina Bara, calificată în sferturi

Mihaela Buzărnescu a câștigat turneul de la Budapesta la proba de dublu și  pleacă direct la Jocurile Olimpice de la Tokyo | Digi24
Mihaela Buzărnescu a câștigat turneul de la Budapesta la proba de dublu și pleacă direct la Jocurile Olimpice de la Tokyo | Digi24

A fost condusă cu 6-0, 5-0, 30-0, iar ce a urmat va rămâne în istoria  tenisului
A fost condusă cu 6-0, 5-0, 30-0, iar ce a urmat va rămâne în istoria tenisului

Irina Bara, eliminată în primul tur la turneul... | News.ro

Meciul care va rămâne în istoria tenisului - Revenire incredibilă la turneul  WTA 250 de la Budapesta - HotNews.ro
Meciul care va rămâne în istoria tenisului - Revenire incredibilă la turneul WTA 250 de la Budapesta - HotNews.ro

Revenirea secolului în tenis! O jucătoare a întors scorul de la set  pierdut, 5-0 şi 30-0 - Fanatik.ro
Revenirea secolului în tenis! O jucătoare a întors scorul de la set pierdut, 5-0 şi 30-0 - Fanatik.ro