Rezistent Adversar Papua Noua Guinee volei feminin liga turcis Paine Gillic Programare Leia

Volei feminin - România se află printre cele 12 echipe calificate la  Jocurile Europene - Stiri Maramures
Volei feminin - România se află printre cele 12 echipe calificate la Jocurile Europene - Stiri Maramures

Volei feminin: România a pierdut în faţa Turciei (1-3), la Cluj-Napoca, la  debutul său la Campionatul European 2021 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Volei feminin: România a pierdut în faţa Turciei (1-3), la Cluj-Napoca, la debutul său la Campionatul European 2021 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Campionatul European de Volei. Mesaj categoric înainte de România - Turcia:  „Vrem să obținem o medalie”
Campionatul European de Volei. Mesaj categoric înainte de România - Turcia: „Vrem să obținem o medalie”

Alexia Căruțașu: "Vreau să devin cea mai bună voleibalistă din lume,  muncesc enorm pentru asta" - Eurosport
Alexia Căruțașu: "Vreau să devin cea mai bună voleibalistă din lume, muncesc enorm pentru asta" - Eurosport

Campioana țării la volei feminin, CSM București, și-a mărit staff-ul tehnic  cu un antrenor secund turc, Caner Atasever: ”Ferhat Akbaș mi-a spus numai  lucruri frumoase despre club”
Campioana țării la volei feminin, CSM București, și-a mărit staff-ul tehnic cu un antrenor secund turc, Caner Atasever: ”Ferhat Akbaș mi-a spus numai lucruri frumoase despre club”

România - Turcia, debut la Campionatul European de volei feminin, live

Europeanul de volei feminin se vede la TV » AICI ai programul complet al  meciurilor televizate »» - Monitorul de Botoșani
Europeanul de volei feminin se vede la TV » AICI ai programul complet al meciurilor televizate »» - Monitorul de Botoșani

VNL 2018 (f): Turcia a dat lovitura și va juca finala. Iată cu cine și de  la ce oră – Doarvolei
VNL 2018 (f): Turcia a dat lovitura și va juca finala. Iată cu cine și de la ce oră – Doarvolei

Campionatul Balcanic de volei feminin începe mâine la Mioveni - argeşSPORT

Volei feminin: Turcia, la a patra victorie consecutivă la Campionatul  European
Volei feminin: Turcia, la a patra victorie consecutivă la Campionatul European

Volei feminin: România a pierdut în faţa Turciei (1-3), la Cluj-Napoca, la  debutul său
Volei feminin: România a pierdut în faţa Turciei (1-3), la Cluj-Napoca, la debutul său

Campionatul European din Turcia – doar un vis pentru naţionala de cadete |  sport101.ro - Stiri din sport
Campionatul European din Turcia – doar un vis pentru naţionala de cadete | sport101.ro - Stiri din sport

Campionatele Europene de volei feminin: Olanda, Turcia, Rusia și Serbia  s-au calificat direct în sferturi. Iată ce meciuri avem în play-off și care  sunt eliminatele – Doarvolei
Campionatele Europene de volei feminin: Olanda, Turcia, Rusia și Serbia s-au calificat direct în sferturi. Iată ce meciuri avem în play-off și care sunt eliminatele – Doarvolei

Un eşec „dulce” pentru CSM Lugoj în Turcia

Prima cupă europeană pentru voleiul feminin românesc

România luptă la Cluj-Napoca pentru optimile Europeanului de volei feminin!  Programul tricolorelor - Eurosport
România luptă la Cluj-Napoca pentru optimile Europeanului de volei feminin! Programul tricolorelor - Eurosport

Pierdem cel mai bun produs al voleiului românesc! - Eurosport

Turcia a câștigat Campionatul European de volei feminin Under-16

Echipa națională de volei feminin a României a câștigat Liga Europeană de  Argint, Silver… - Volei România
Echipa națională de volei feminin a României a câștigat Liga Europeană de Argint, Silver… - Volei România

România, debut cu stângul la Campionatul European de volei! "Tricolorele",  învinse cu 3-1 de Turcia - Eurosport
România, debut cu stângul la Campionatul European de volei! "Tricolorele", învinse cu 3-1 de Turcia - Eurosport

Campionatul European de volei feminin – S-au stabilit semifinalele: Olanda  – Turcia și Rusia – Serbia – Doarvolei
Campionatul European de volei feminin – S-au stabilit semifinalele: Olanda – Turcia și Rusia – Serbia – Doarvolei

Volei Alba Blaj, primul club din Romania care ajunge intre cele mai bune  sase echipe din Europa! Cu cine vor juca in play-off-ul Ligii Campionilor |  Sportivity.ro
Volei Alba Blaj, primul club din Romania care ajunge intre cele mai bune sase echipe din Europa! Cu cine vor juca in play-off-ul Ligii Campionilor | Sportivity.ro

Volei Alba Blaj a pierdut finala Challenge Cup la volei, Alexia Căruțașu a  cucerit trofeul cu Sistem9 Yeşilyurt Istanbul - Revista 100% Sport - Din  pasiune pentru sport
Volei Alba Blaj a pierdut finala Challenge Cup la volei, Alexia Căruțașu a cucerit trofeul cu Sistem9 Yeşilyurt Istanbul - Revista 100% Sport - Din pasiune pentru sport

Volei feminin: Noi victorii pentru Turcia şi Olanda, la Campionatul  European | AGERPRES • Actualizează lumea.
Volei feminin: Noi victorii pentru Turcia şi Olanda, la Campionatul European | AGERPRES • Actualizează lumea.