Home

metal Influent Simpatic volei zalau miercrui 30 noiembrie faptă rea de ce nu Bermad

Volei feminin: S-au disputat primele meciuri din sferturile de finală ale  Cupei României | Miercuri – 29 noiembrie se va afla prima semifinalistă |  007sport
Volei feminin: S-au disputat primele meciuri din sferturile de finală ale Cupei României | Miercuri – 29 noiembrie se va afla prima semifinalistă | 007sport

Volei Club Zalău, fără reacţie în faţa fruntaşei CSU Vest Timişoara.  GALERIE FOTO - Sportul Salajean - stiri sportive salaj
Volei Club Zalău, fără reacţie în faţa fruntaşei CSU Vest Timişoara. GALERIE FOTO - Sportul Salajean - stiri sportive salaj

volei zalau – Magazin Sălăjean

Speranțe (m): CSM București e noua campioană națională. CTF Mihai I și  Academia de Volei Lazăr Marius Zalău au completat podiumul – Doarvolei
Speranțe (m): CSM București e noua campioană națională. CTF Mihai I și Academia de Volei Lazăr Marius Zalău au completat podiumul – Doarvolei

Premiera in Salaj, se deschide o ”Scoala de Volei” | SportExclusiv

Volei Municipal Zalău continuă aventura europeană - Sălaj News

Scandal de proporții la Zalău: jucătorii și antrenorii echipei de volei au  fost concediați și umiliți! Cu o zi înainte, Primăria a suplimentat  bugetul. Clubul s-a apărat și dă vina pe federație | SPECIAL
Scandal de proporții la Zalău: jucătorii și antrenorii echipei de volei au fost concediați și umiliți! Cu o zi înainte, Primăria a suplimentat bugetul. Clubul s-a apărat și dă vina pe federație | SPECIAL

VOLEI | Facebook

VOLEI MASCULIN. SCM Zalău a pierdut pe terenul lui Dinamo, dar a obținut 1  punct
VOLEI MASCULIN. SCM Zalău a pierdut pe terenul lui Dinamo, dar a obținut 1 punct

Volei masculin: ACS Volei Municipal Zalau s-a impus in minimum de seturi si  s-a calificat in optimile Cupei Challenge | 007sport
Volei masculin: ACS Volei Municipal Zalau s-a impus in minimum de seturi si s-a calificat in optimile Cupei Challenge | 007sport

Zalău, Dej și U Cluj s-au calificat în sferturile Cupei României |  SportExclusiv
Zalău, Dej și U Cluj s-au calificat în sferturile Cupei României | SportExclusiv

noiembrie 2021 – Doarvolei

Adversar cu „greutate” pentru Zalău în cupele europene. SCM Volei Zalău  întâlnește Modena în Cupa CEV
Adversar cu „greutate” pentru Zalău în cupele europene. SCM Volei Zalău întâlnește Modena în Cupa CEV

Remat Zalău, debut cu înfrângere în Liga Campionilor!

Cupa României (m): S-a stabilit finala: Arcada Galați și Volei Municipal  Zalău vor juca pentru trofeu – Doarvolei
Cupa României (m): S-a stabilit finala: Arcada Galați și Volei Municipal Zalău vor juca pentru trofeu – Doarvolei

Cupa Challenge (m): Zalău și Steaua dispută miercuri prima manșă a  16-imilor – Doarvolei
Cupa Challenge (m): Zalău și Steaua dispută miercuri prima manșă a 16-imilor – Doarvolei

Romanian Volleyball | Facebook

Sport local: Echipa CSM Suceava e pregatita pentru startul Diviziei A2 de  volei masculin » Monitorul de Suceava - Miercuri, 4 Noiembrie 2020
Sport local: Echipa CSM Suceava e pregatita pentru startul Diviziei A2 de volei masculin » Monitorul de Suceava - Miercuri, 4 Noiembrie 2020

Divizia A1 La Volei Masculin, Etapa A 16-a: CSA Steaua A Câştigat La Zalău.  Tricolorul LMV A învins, Arcada A Pierdut | Libertatea
Divizia A1 La Volei Masculin, Etapa A 16-a: CSA Steaua A Câştigat La Zalău. Tricolorul LMV A învins, Arcada A Pierdut | Libertatea

VM Zalău - Gubernia Novgorod 0-3, în manşa tur a 16-ilor Cupei CEV